Dla mediów

Kontakt dla mediów:

Maciej Jałoszyński - szef biura prasowego Orlen Cup Łódź 2022  | maciej.jaloszynski@pzla.pl | +48 664 721 383

Akredytacje dla mediów:

Proces akredytacyjny na mityng Orlen  Cup Łódź 2022 (World Athletics Indoor Tour Silver), który odbędzie się 11 lutego 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Wnioski akredytacyjne będzie można wypełniać w systemie elektronicznym pod adresem  http://bit.ly/MediaOrlenCup22.

Termin przyjmowania wniosków mija w poniedziałek  7 lutego 2022 roku - ten termin jest nieprzekraczalny. Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane. Weryfikacja zgłoszeń będzie miała miejsce 8 lutego i po tym terminie zostaną przyznane akredytacje.  Zgłoszenie nie oznacza otrzymania akredytacji.

Przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiczną obowiązywać będą restrykcje, a każdy przedstawiciel mediów musi być zaszczepiony co najmniej dwoma dawkami, a szczepienie będzie mógł potwierdzić okazując certyfikat zaszczepienia. Niezaszczepione osoby muszą przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19 wykonany najpóźniej 48h przed odebraniem akredytacji (tzn. przed 11 lutego).

Ze względu na obecną sytuację pandemiczną liczba przyznanych akredytacji będzie bardzo ograniczona, a pierwszeństwo w ich uzyskaniu będą miały duże redakcje.

Ze względu na sytuację epidemiczną ilość przyznanych akredytacji będzie ograniczona i będą one przyznawane tylko osobom pełnoletnim.

Informacja dla akredytowanych dziennikarzy

O komfort Państwa pracy podczas mityngu zadba zespół Biura Prasowego w składzie:

Maciej Jałoszyński – 664 721 383 – maciej.jaloszynski@pzla.pl – szef biura prasowego

Tomasz Kasjaniuk – 664 721 297 – tomasz.kasjaniuk@pzla.pl – koordynator fotografów

Pomocą służyć będzie także zespół wolontariuszy.

UWAGA REDAKCJE

Przypominamy, że wyłączność na realizację materiałów filmowych (video) z areny zawodów ma oficjalny nadawca i producent sygnału tzn. Telewizja Polska. Jeśli chcą Państwo rejestrować materiały filmowe z wydarzeń na płycie należy otrzymać oficjalną zgodę od TVP.